Kıyafet

Kadınlar İçin Takı ve Aksesuar Önerileri

Biz kadınlar için aksesuarlar apayrı bir yere sahiptir. Saç ve makyajdan sonra gelen en tamamlayıcı unsurdur. Çalışan bir bayan ya da bir öğrenci hiç fark etmez her kadının olmazsa olmazıdır aksesuarları. Bazen bir kolye ya da bir saç bandı harika görünmemiz için yeterli olacaktır. Tabi ki doğru parçayı doğru yerde kullandığımızda. Aksesuar deyince akla bir çok şey gelir. Ama en çok kullandıklarımız yüzük, bileklik, kolye ve saç aksesuarları gelir.

Kadınlar İçin Takı ve Aksesuar Önerileri

Narin ve şekilli parmaklarınız varsa bunu ön plana çıkartmak için mutlaka şık yüzükler kullanmalısınız. Tabi ki abartıya kaçmamak şartı ile. Özellikle son yıllarda çok kullanılan çoklu yüzükler ve eklem yüzükleri oldukça moda. Sizi daha zarif ve çekici gösteriyor. İşaret ve orta parmakta çok şık durduğunu belirtmek isterim. Benim tercihim gümüş ve altın renkli olanlar.

Bileğimizde ışıldayan minik ama şık parçalar tercih etmeliyiz. Örneğin son yıllarda çok tercih edilen su bileklikleri hiçbir bayanın hayır diyemeyeceği ürünlerdir. Hem zarif hem şık hem kadınsı bir görünüm sağlıyor. Bunun yanında örgü ve ip kumaş bilekliklerde spor sıklığı sağlıyor. Ayrıca son yılların modası olan büyük saatlerde yine bu sezonda karşımıza çıkacaktır.

Boyunuzu boş bırakmak yerine tasma kolyeler, yakalı kolyeler, uzun zincirler ya da minik deri kolyeler hoş olacaktır. Son yılların modası olana asker kolyeler de çok tercih edilenler arasında.